23.06.2015 19:13 - Гери и Жулиен си дойдоха със златен медал от Несебър
Прочетен: 1644 Коментари: 0 Гласове:
1

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 ПОВОД ЗА ГОРДОСТ
     Изпълненията на двойката беленчани Гергана Дякова и Жулиен Михайлов, които танцуват в Клуб по спортни танци "Фламинго"98" - Русе, спечелиха предпочитанията на съдийската комисия на Открития турнир по спортни танци, организиран от Община Несебър на 20 юни 2015. В своята възрастова група – от 13 до 15 години, шестокласничката и седмокласникът от Бяла се състезаваха с танцьори от цялата страна в две категории - латино и стандартни танци. Възпитаниците на треньорите Валерия Николова и Дейвид Цветков. се наредиха на първо място и спечелиха златен медал, грамота и Купа „Несебър”.
    Въпреки дългия си стаж на сцената, Гери и Жулиен танцуват заедно от 4 години и отдавна дългите тренировки, за които през седмицата пътуват до Русе, са синхронизирали движенията им до секунда. Самото им появяване на денсингсцената - стройни, изящни и красиви, печели симпатии,  защото предварително обещава удивителна емоционална наслада. От точните им движения струи красота и финес! Точно затова към многото награди, спечелени от различни състезания, организирани от Българската федерация по спортни и състезателни танци, освен златния медал от 13-ия традиционен турнир по спортни танци, организиран от Община Шумен през 2013 година, те прибавиха и златния от крайморския град Несебър тази година. .